Ayak Isıtıcı Teknolojisi

5 FARKLI RENK SEÇENEĞİ İLE AYAK ISITICI TEKNOLOJİSİ
1.  MDF lam üst yüzey çizilmeye dayanıklıdır estetik görünümü ve renk seçenekleri ile evinizin veya ofisinizin yer kaplaması ve mobilyalarınızla uyum sağlar.
2.  Özel Karbon ısıtıcı film ile en az elektrik tüketimi ve maximum verim sağlanır.
3.  Sensör koruyucu dolgu plakası darbe emicidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde mikrop ve bakteri barındırmaz.
4.  Mekanik dayanımı arttıran yüksek kalitede sunta destek plakası.
5.  XPS Polistren yalıtım plakası ile cihazın veriminin azalmasına neden olacak ısı kayıpları en aza indirilir. Su ve nemden etkilenmez.
6.  Yüksek Dayanımlı plastik gövde, ayaklarınızı rahat ettirecek şekilde en uygun açıyla tasarlanmıştır.
7.  Uzaktan kumandası sayesinde cihazınızı eğilmeden istediğiniz sıcaklık seviyesine ayarlayabilir yada açıp kapayabilirsiniz.
8.  NTC Sensör Cihazın üzerinde ayak olup olmaması, cihazın üzerinin örtülü olup olmaması veya dış ortamın çok soğuk olup olmaması gibi değişken durumlarda ayak ısıtıcınızın yüzey sıcaklığının her zaman her bir güç kademesinde sabit sıcaklıkta olmasını sağlar. Cihazınızın olası bir problemde aşırı ısınarak zarar görmesine mani olur.
9.  . Elektronik kartı ve kontrol paneli sayesinde gücü üç farklı kademeye ayarlanabilir. Elektronik kartındaki yazılımı sayesinde cihazın ilk ısınma süresi kısaltılmıştır. Ayrıca olası bir problemde elektronik kart sesli uyarı vererek kullanıcıyı uyarır.
10.  Çıkarılabilir güç kablosu, ürün kullanılmadığı zaman daha az yer kaplayacak biçimde kaldırılabilmesine ve kablonun olağan dışı durumlarda zarar görmemesinin engellenmesine yardımcı olmaktadır.

Leave a Reply